Den Helder – Op zondag 14 februari, Valentijnsdag, geven de muziekdocenten van Triade hun jaarlijkse concert. Vanwege Valentijnsdag staat dit jaar staat het concert in het teken van de liefde. Bijna alle muziekdocenten spelen mee.
Zoals Valentijn zijn doel heimelijk bestookt met liefdesuitingen, zo zullen de docenten diverse passionele muziekstukken op het publiek afvuren. “We hopen dat ze raak schieten en daarmee het publiek verwarmen met hun liefde voor de muziek”, laat een woordvoerster van Triade weten. “Aan het programma zal het niet liggen. Dat is zeer uiteenlopend van karakter en toch met het gemeenschappelijk uitgangspunt: Valentijn.”
Geprogrammeerd staan uiteraard veel zangnummers, waaronder “My funny Valentine” van Richard Rodgers, “I Wish” van Stevie Wonder, “One hand one heart” uit de WestSide Story, “Hoy” van Gloria Estefan en ook “Stille Liefde”, oorspronkelijk van Charles Aznavour. Instrumentaal gebeurt er ook het een en ander. Hottentot van John Scofield voor gitaar en slagwerk, Fêtes des oiseaux voor fluit en gitaar, Sonata Terza voor blokfluiten en cello en ook zal een docentenband samengesteld worden.
Twee concerten
Er zijn twee concerten deze middag. Het eerste concert, om twee uur, heeft een bijzonder karakter. Triade bestaat 25 jaar en in het kader van het jubileum biedt Triade het concert als cadeautje aan aan de omwonenden van het Triade-gebouw. Deze zijn daar voor persoonlijk uitgenodigd.
Het tweede concert, om vier uur ’s middags, is toegankelijk voor iedereen. Voor dit concert kunnen gratis kaarten worden opgehaald bij de receptie van Triade. Telefonisch reserveren kan ook via 537200.
Geplaatst: donderdag 4 februari, 3:03 uur - Laatste wijziging: donderdag 4 februari om 8:57 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com