Home » Nieuws » Tweede oplage voor Tourboek Looy

Tweede oplage voor Tourboek Looy

Den Helder – Het door Nico Looy samengestelde en geschreven boek over de geschiedenis van de Tour de Lasalle, krijgt een tweede oplage. Het boek kwam vorig jaar uit en beschrijft in woord en beeld de 55 jaren van de Helderse Wielerronde (1955-2009). Het samenstellen van het boek kostte Looy, zelf oud-winnaar van de Tour, drie jaar van zijn leven.

Met 25 deelnames is Looy nog steeds recordhouder en hij wist de wielerkoers ook een keer te winnen, in 1969. In 1994 reed hij voor het laatst mee in het peloton, maar afscheid van het fietsen nam hij nooit. Nog altijd is hij regelmatig te vinden bij DOK en hij fietst voor klusjes probleemloos het hele land door. En wie het boek over de tour bestelt, loopt grote kans dat Nico het zelf, uiteraard per fiets, komt bezorgen.

“Met betrekking tot het boek heb ik opzettelijk alles in eigen hand gehouden en er is ook bewust gekozen voor een kleine oplage, om de kosten laag te houden. Ik wist vooraf natuurlijk niet hoe groot de belangstelling zou zijn voor het boek, maar inmiddels zijn er meer dan 150 exemplaren verkocht, waarmee de eerste oplage er doorheen is”, vertelt Looy. “Er komt nu een tweede oplage, dus als mensen nog belangstelling hebben voor de geschiedenis van de Tour de Lasalle, dan kunnen ze het boek bestellen.”

In de samenstelling van het boek zitten honderden uren speurwerk en velen droegen bij door middel van informatie, foto’s en anekdotes. Het is het ultieme naslagwerk over de Tour de Lasalle geworden, waarin in meer dan 200 pagina’s een overzicht wordt gegeven van de 55-jarige geschiedenis.

Het boek is voor 22,50 euro te bestellen bij Nico Looy. Wie het wil hebben, maakt het aankoopbedrag, onder vermelding van naam en adres, over op girorekening 3379279 ten name van NJ Looy te Den Helder. Tot en met Anna Paulowna wordt het gratis thuisbezorgd, wie verder weg woont betaalt € 2,50 verzendkosten. Voor vragen is Nico per e-mail en telefonisch via 0223-623547 bereikbaar.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Ronald Boutkan

Woonachtig in Den Helder / Julianadorp sinds 1973, sinds 2008 hoofdredacteur van Den Helder Actueel.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com