Home » Nieuws » Hornyak ziet Abraham op vakantie

Hornyak ziet Abraham op vakantie

Den Helder – Het zal je maar gebeuren dat je Abraham ziet terwijl je op vakantie bent. Vier je dat dan alleen met je echtgenote of nodig je toch nog wat mensen uit? Of wacht je met een feestje tot je terug bent in Den Helder. Feri Hornyak maakte er in Hongarije een groot feest van en iedereen was erbij.

Hornyak is in het dagelijks leven tegelzetter bij de Helderse firma lutterman. Al jaren viert hij zijn vakantie op de camping nabij het Velence meer in Hongarije. Dit jaar viel zijn vakantie echter samen met zijn vijftigste verjaardag en dat heeft hij geweten. De caravan werd versierd en hij kreeg een extra stevige wandelstok cadeau, erg handig bij het passeren van de halve eeuw.

De mooiste verrassing echter was dat alle familie overkwam om het feest mee te vieren. Niet alleen familie uit Nederland, maar ook uit België en zelfs uit Noorwegen kwam naar Hongarij .Het was een groot feest met twee varkens aan het spit en natuurlijke echte Hongaarse goulash soep. Op de foto staat Ferry bij het varken aan het spit, samen met vrouw Karin en een speciaal voor de gelegenheid ingehuurde vioolspeler.

Ondanks dat het weer niet al te best is, momenteel harde wind en soms onweer, had Ferry een geweldige 50e verjaardag.

Foto’s: Albert Vermeulen.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Ronald Boutkan

Woonachtig in Den Helder / Julianadorp sinds 1973, sinds 2008 hoofdredacteur van Den Helder Actueel.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


4 reacties op Hornyak ziet Abraham op vakantie

  1. Ed Schotman

    5 augustus 2010 at 08:05

    Altijd weer leuk om over iemand te lezen die je na een groot aantal jaren uit het oog bent verloren. Ik weet nog goed dat Ferry ( wanneer zijn vader Karol geen tijd had om het te doen i.v.m. de drukte in de slagerij) in de begin jaren tachtig regelmatig het bestelde vlees aan huis kwam brengen, dan moest hij altijd wel weer even een paar moppen vertellen en dan liep hij met zo’n grijns weg van zo die heb ik weer even aan het lachen gebracht. Van mijn kant van Harte gefeliciteerd met je Abraham zien.

    Ed Schotman

  2. Andre en Lucie

    5 augustus 2010 at 13:28

    Zeer geslaagd feest met een super band (Billy Rock and the Gamblers)!!!
    Ondanks de weersvoorspellingen was er toch goed weer (H)

  3. albert vermeulen

    5 augustus 2010 at 17:28

    Leuk feest geweest ,zeer gezellig en goede muziek.ook het spontane optreden van twee hongaarse zangeressen werdt zeer op prijs gesteld

  4. cas

    24 april 2011 at 16:56

    Ik heb jaren voor z,n broer gewerkt kartz en ook nog voor ouwe hornyak (Y) in de slagerij in de jaren 70 en ferry is een pracht kerel :-D
    ken hem al jaren en jaren
    ferry ;) fijne gozer
    (H)
    groetjes cas

:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com