Home » Nieuws » Voetballers Zeemacht verslaan Alkmaarsche Boys

Voetballers Zeemacht verslaan Alkmaarsche Boys

Den Helder – Zeemacht heeft afgelopen weekeinde een mooie 0-5 overwinning geboekt op Alkmaarsche Boys. De gastheren uit Alkmaar staan weliswaar op de laatste plaats, maar wisten tegen DZS een knappe overwinning te behalen. Zeemacht kon in de laatste thuiswedstrijd in een ware titanenstrijd ternauwernood met 4-3 van deze tegenstander winnen.

Het bleek in Alkmaar al vroeg Sinterklaas te zijn. Het eerste cadeautje werd al na vijf minuten aan de Sailors uitgereikt. Dirk Meijer profiteerde dankbaar van het laconiek uitverdedigen van de keeper en maakte 0-1.

Binnen een kwartier onderschepte Jamy Meijer een verkeerde terugspeelbal en wist de tweede treffer te maken. Alkmaarsche Boys kreeg daarna wat kansjes, maar konden die niet benutten. Voor de rust kwam Zeemacht op 0-3 door een doelpunt van Jerry Post, na goed doorzetten van Nick Rep.

Effectief
In de rust benadrukte trainer Harald de Klerk dat er ondanks matig spel effectief met de kansen was omgesprongen, maar dat een goed begin van de tweede helft bepalend voor de wedstrijd zou zijn. De Sailors speelden de tweede helft beter en met name Jerry Post was een ware ploeg voor de ploeg uit Alkmaar. Jan Helder benutte een strafschot en Jerry Post bracht de eindstand van 0-5 op het scorebord.

De analyse van Harald de Klerk was kort en zakelijk. “Zonder tot goed spel te komen, zijn we effectief met de kansen omgesprongen. We misten nog wat belangrijke spelers, maar onze selectie wordt steeds breder. We zijn met een goede serie bezig en onze doelstelling, een plaats bij de eerste vier, komt binnen bereik”.

Zaterdag 10 december speelt Zeemacht de laatste wedstrijd voor de winterstop, thuis tegen SVAP ‘74 om 14.30 uur. SVAP staat met 10 punten op een tiende plaats.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Redactie DHA

Onder 'Redactie DHA' staan berichten mbt DHA zelf of op basis van een persbericht of anderzijds ingezonden informatie.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com