Home » Nieuws » Stadsnieuws » Ontboezemingen van de burgemeester

Ontboezemingen van de burgemeester

Den Helder – Waar collegeleden Smit en Boskeljon juist stopten met hun weblog toen ze wethouder werden, daar is Koen Schuiling deze week direct begonnen met het bijhouden van een online dagboek. De nieuwe burgemeester is enthousiast begonnen en heeft inmiddels al twee stukken geplaatst.

Schuiling wil graag tussen de mensen staan en vindt het daarom van belang dat de inwoners van Den Helder weten wat hij zoal uitvoert als burgemeester. Via het weblog, te bereiken via de website van de gemeente, zal hij regelmatig verslag doen van zijn belevenissen in het Helderse.

Zijn eerste artikel, geplaatst op dinsdag, gaat uiteraard in op de installatie en de benoeming van de Jutter van het Jaar, afgelopen maandagavond. Hij noemt het “een prachtige installatie” en over de gehele bijeenkomst zegt hij “wat een leuke avond”. Verder gaat hij in op zijn eerste echte dag als lid van het college en beschrijft hij hoe hij de eerste collegevergadering en de extra raadsvergadering heeft beleefd en laat de burger tevens weten dat hij na afloop van de raad kampte met autopech. “Vlak voor huis begeeft de auto het en moet ik wachten op de ANWB. Defecte doorvoer van benzine naar de motor. Met een flinke tik onder de auto komt de 13 jaar oude Saab (410.000 km, jazeker!) weer op gang”, zo schrijft Schuiling.

Woensdag heeft de burgemeester alle aandacht geschonken aan haven en Willemsoord en hij laat weten te genieten van de plotselinge sneeuwval en verklapt dat Paul Kragt snel de nodige foto’s maakte. Ook meldt hij bewondering te hebben voor de Helderse gladheidbestrijding: “Zodra het kan rijden de auto’s van de gladheidbestrijding weer: die mannen en vrouwen letten nooit op tijd, want eerst willen ze de veiligheid dienen. Dat is bijna een erezaak. Ik heb er bewondering voor.”

Wie zelf de belevenissen van de burgemeester wil volgen, surft naar: http://burgemeesterschuiling.denhelder.nl

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Ronald Boutkan

Woonachtig in Den Helder / Julianadorp sinds 1973, sinds 2008 hoofdredacteur van Den Helder Actueel.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


2 reacties op Ontboezemingen van de burgemeester

  1. D.A.

    7 januari 2010 at 12:09

    Perfect meneer Schuiling, de wetenschappelijke discipline die zich bezighoudt met de wijze waarop het openbaar bestuur functioneert, zowel intern als extern.Slimme zet ! Zet door !

  2. Pieter Bakker

    8 januari 2010 at 15:10

    Goed initatief
    Zal deze regelmatig bezoeken

:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com