Home » Nieuws » Stadsnieuws » Kamerleden PvdA op bezoek in Den Helder

Kamerleden PvdA op bezoek in Den Helder

Den Helder – De afdeling Den Helder van de Partij van de Arbeid (PvdA) heeft de Tweede Kamerleden Sjoera Dikkers en Jeroen Recourt uitgenodigd voor een werkbezoek aan Den Helder. Het bezoek vindt plaats op maandag 12 december.

Dikkers en Recourt zijn in de Tweede Kamerfractie van de PvdA de regiovertegenwoordigers voor de Kop van Noord-Holland. PvdA afdeling Den Helder wil met het werkbezoek nader kennismaken en een beeld schetsen van de successen, kansen en uitdagingen voor Den Helder.

“De afdeling zet zich constructief in om Den Helder, in al zijn facetten, onder de aandacht te brengen van de Tweede Kamerfractie van de PvdA. We zijn trots op de dingen die goed gaan en vragen aandacht voor de zaken die verder ontwikkeld dienen te worden”, laat Caspar Alkemade namens de afdeling weten.

Programma
Op het programma staan onder meer een bezoek aan de Marine, met briefings door Commandant Zeestrijdkrachten Matthieu Borsboom en Commandeur Kees Boelema Robertus over onder meer civiel gebruik van defensiecapaciteit. Ook wordt een bezoek gebracht aan offshorebedrijf Peterson, aan Fort Kijkduin (voor een indruk van de toeristische sector in Den Helder) en aan Nieuw Den Helder, voor een indruk van de stadsvernieuwing in Den Helder.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Redactie DHA

Onder 'Redactie DHA' staan berichten mbt DHA zelf of op basis van een persbericht of anderzijds ingezonden informatie.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


8 reacties op Kamerleden PvdA op bezoek in Den Helder

  1. Wim Beantwoorden

    7 december 2011 at 15:58

    Daar wordt je ook niet vrolijk van. Wat moeten die linkse en wereldvreemde lui hier?

  2. manu Beantwoorden

    7 december 2011 at 17:37

    Laat ze maar alle hoeken en gaten laten zien,caspar ;-)

  3. cas o Beantwoorden

    7 december 2011 at 17:40

    Haagse hyena’s…..

  4. Peter Beantwoorden

    7 december 2011 at 18:37

    Waarom laten ze dingen zien die momenteel nagenoeg niet actueel zijn. Praat eens met dit soort gasten over de belachelijke verplaatsing Schouwburg en nieuwbouw Stadhuis!! Stadsvernieuwing Nieuw Den Helder?? Laat ze het bombardement op het centrum eens zien monsieur Rijnten. Deze twee kamerleden gaan opgetogen naar Den Haag terug op deze wijze. Nieuw Den Helder ziet er inderdaad goed uit.

  5. harikanari voorheen jan Beantwoorden

    7 december 2011 at 19:32

    nou , aan de hand van theo, gaan deze mensen terug naar den haag met het idee, dat de plaatselijke afdeling van de pvda, het geheel eens is met de zittende coalitie, men moppert alleen om bij de volgende verkiezing te kunnen zeggen, wij waren tegen.
    even een idee voor deze kamerleden, neem theo mee, zijn wij hem kwijt, misschien dat er dan een doortastender en geloofwaardiger pvda-volksvertegenwoordiger aan het werk kan. :-S

    • nieuwedieper Beantwoorden

      8 december 2011 at 17:49

      die zijn er niet bij de partij van de armoede

  6. Gertjan Beantwoorden

    7 december 2011 at 22:00

    Tja … Ik ben geen fan van de PvdA, maar dat civiele medegebruik van “De Nieuwe Haven” daar ben ik toch wel een beetje een groot voorstander van. De Marine bezuinigd en krimpt in, maar de offshore groeit en zit te springen om havencapaciteit En die is er, want het noordoostelijke deel ligt er nog bijna geheel onbenut bij. Het zou heel mooi zij als de Marine haar activiteit daarheen verplaatst, wat nu direct naast de Admiraal Moormanbrug ligt, en van die vrijgekomen ruimte zou de offshore dan gebruik van kunnen maken.

    • Bodelo Beantwoorden

      8 december 2011 at 10:35

      Precies Gertjan! En daar zou de landelijke politiek zijn invloed aan moeten wenden. In die zin is het een uitstekend idee om deze kamerleden hier uit te nodigen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com