Home » Nieuws » Politie/Justitie » Greep uit kassa shoarmazaak

Greep uit kassa shoarmazaak

Den Helder – Twee mannen hebben woensdagavond een greep in de kassa gedaan bij een shoarmazaak in de Koningstraat. Rond half acht kwamen ze het pand binnen, juist op het moment dat de eigenaar even afwezig was. Met een onbekend geldbedrag uit de kassa zijn ze er vandoor gegaan, in de richting van het Koningsplein.

In het restaurant was wel een medewerker aanwezig, maar die was op dat moment net even in de keuken bezig om een bestelling klaar te maken. Bij terugkomst zag hij nog net de twee mannen vanachter het buffet weglopen. Later bleek dat er geld verdwenen was uit de kassa.

“Beide daders hebben een donkere huidskleur, waren in het zwart gekleed en droegen petten met kleppen voor hun ogen”, zo meldt een woordvoerster van de politie.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Redactie DHA

Onder 'Redactie DHA' staan berichten mbt DHA zelf of op basis van een persbericht of anderzijds ingezonden informatie.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


7 reacties op Greep uit kassa shoarmazaak

  1. Bodelo Beantwoorden

    8 december 2011 at 16:10

    Mmmhh, ik bestempel dit als onbehoorlijk maar niet als een overval. Hoe vervelend ook, maar je zaak even onbeheerd achter laten in deze tijd is niet echt handig (eigenlijk juist erg naïef).

  2. Danny Beantwoorden

    8 december 2011 at 16:20

    Lastig wegrennen, petten met kleppen voor je ogen denk je niet?

  3. danny Beantwoorden

    8 december 2011 at 16:50

    tja dit is helaas vaak zo bij deze tenten. als je daar ook eet zijn ze vaak achter. en een knappe kassa hebben ze niet. maar ja er is helaas geen grip te krijgen op deze groep menssen.

  4. Dennis Beantwoorden

    8 december 2011 at 19:05

    Gelukkig hangen er camera’s in de koningstraat en zou het mogelijk moeten zijn om een signalement uit te geven

  5. william Beantwoorden

    9 december 2011 at 05:24

    jas hoor weer met een donkere huidskleur,beetje dom ook van de eigenaar je moet minstens met zn twee zijn.
    iemand gefilmt,nee te donker ach die hoeven voorlopig niet langs de sociale dienst (N) (N)

  6. cees Beantwoorden

    9 december 2011 at 13:23

    tja nou ik geloof er niets van knap hoor van achter zien dat ze kleppen voor hun ogen hebben firma list en bedrog zou ik zeggen oplichting eerste klas denk ik

    • duiveltje Beantwoorden

      10 december 2011 at 09:04

      Cees ik zet er ook mijn vraagtekens bij hoe kun je nu vooral er nu zoveel overvallen zijn je zaak onbeheerd achterlaten herstel eigenaar was weg en personeel in de keuken maar idd hoe kon hij van achteren zien dat het mannen met petten. En kleppen waren wat mij betreft zal dit als het echt is gebeurd een les geweest en ik zie dit dan ook niet als een overval wantt als ik mijn deur openlaat en er word ingebroken kan ik dat alleen mezelf verwijten omdat ik nalatig ben ;-(

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com