Home » Nieuws » Stadsnieuws » Veel kijkers voor crisisraad

Veel kijkers voor crisisraad

Den Helder – De extra raadsvergadering naar aanleiding van het vertrek van twee raadsleden uit de fractie van Trots, heeft de gemeentelijke website woensdagavond veel bezoekers opgeleverd. Via de site keken ongeveer twee keer zoveel mensen naar de raadsvergadering als gebruikelijk.

Uit statistieken van de gemeente blijkt dat bij aanvang van de vergadering de site 111 bezoekers had. Tussen 20.00 en 21.00 uur waren dat er 84 en weer een uurtje later was het aantal kijkers gedaald tot 67. In het laatste deel van de vergadering, na 22.00 uur, groeide het aantal belangstellenden echter weer tot 117.

In totaal trok de vergadering woensdag 379 kijkers. Dat zijn op zich geen spectaculaire cijfers, maar het zijn wel fors meer belangstellenden dan tijdens de meeste raadsvergaderingen. Meestal moet de gemeenteraad genoegen nemen met 150 tot 200 volgers, zo meldt woordvoerder Michiel Roering. “Alleen tijdens de vergadering van 11 juli, waarin de Kadernota werd besproken, hadden we 370 kijkers.”

LOS
De vergadering was ook via de Lokale Omroep te volgen en dit keer ook voor het eerst via digitale televisie. Hiervan zijn echter geen kijkcijfers bekend.

Lees ook: Crisisraad biedt geen oplossing, wel nieuwe gesprekken.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Ronald Boutkan

Woonachtig in Den Helder / Julianadorp sinds 1973, sinds 2008 hoofdredacteur van Den Helder Actueel.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


3 reacties op Veel kijkers voor crisisraad

  1. D.A.

    9 september 2011 at 09:12

    Politiek leeft wel,……………… (H)

    • Ed Schotman

      9 september 2011 at 10:00

      @D.A. Dat de politiek in Den Helder leeft kan ik zeker beamen. Hoe vaak ik niet al gehoord heb van vele inwoners die alleen analoog keken en tegen mij zeiden: “Zo Ed we hebben je weer gezien, Je volgt ook alles en je bent altijd aanwezig” Kijk dat vind ik leuk om te horen.

      Ed Schotman

  2. B. Fischer

    10 september 2011 at 03:15

    379 kijkers is niet veel. Het was wel de eerste keer digitaal via Ziggo kanaal 953. Bij bredere bekendheid zal het aantal ongetwijfeld stijgen. Onder de kijkers kon ik mijzelf rekenen en er was veel te zien en ook te horen.

    De sfeer van de raadsvergadering werd wel omschreven als onvriendelijk of hard. Dat viel mij eigenlijk wel mee. Wel heb ik, niet voor de eerste keer, vastgesteld, dat de heer Prins een constante factor is bij het creëren van een onvriendelijke sfeer. De burgemeester tikte Prins volkomen terecht op de vingers.

    Opvallend was ook hoezeer de coalitie overtuigd bleek van haar eigen gelijk. Hun programma was heilig ook als minderheid. De gesprekken bij de heer Reiff, met de benen op tafel en voorzien van een zakje chips en een glaasje priklimonade, bleken slechts bedoelt ter omkoping van de gesprekspartners. Die truc hadden zij al eerder uitgehaald bij Trots. De heer Rijnten sprak zelfs van een koude douche.
    De heer Reiff wreef de PvdA aan de confrontatie te zoeken. Alsof dat een vies begrip is. De VVD ontbeert op dit moment realiteitszin. Een harmonieus samengaan met andere partijen waarbij dan wel de mening van de VVD voor 100% ondersteunt dient te worden, toont dat aan.
    Dan liever de confrontatie, omdat zonder dat er van vooruitgang geen sprake kan zijn.

:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com