Home » Nieuws » Tropical Soccer en ‘derde helft’ bij Watervogels

Tropical Soccer en ‘derde helft’ bij Watervogels

Den Helder – SV Watervogels organiseert van 20 tot en met 22 mei het Tropical Soccer Tournament. Zes damesteams nemen deel aan het toernooi, allen uitkomend in de 4e klasse KNVB.

Het is de eerste keer de dames van SV Watervogels een meerdaags voetbaltoernooi organiseren. De naam geeft direct het thema weer dat aan het toernooi is gekoppeld. Het complex zal worden versierd met tropische decoratie, er komt tropische muziek uit de luidspeakers en de feestavond op zaterdag staat eveneens in teken van tropische sferen. “Een goed begin voor komende zomer!”, aldus Birgit Weterkamp, voorzitter van de Toernooicommissie.

De zes teams komen uit Noord-Holland (Watervogels uit Den Helder en EVC uit Edam), Zuid-Holland (VV Esto uit Bodgraven en VDL Maassluis uit Maassluis) en Gelderland (VV Veluwse Boys uit Garderen en FC Horst uit Ermelo). De teams arriveren al op vrijdagmiddag voor een kennismaking, maar het toernooi zelf begint op zaterdag. Op de eerste toernooidag spelen alle teams tegen elkaar, per team in totaal vijf wedstrijden. Deze duren elk 30 minuten en worden afgesloten met een penaltyreeks van vijf per team. De wedstrijden worden op twee velden gespeeld.

Derde helft
Op zaterdag 21 mei vindt ook het bij veel mensen bekende ‘derde helft toernooi’plaats. Dit eendaags toernooi, bedoeld voor teams uit de omgeving van Den Helder, wordt georganiseerd door de heren van SV Watervogels. Wedstrijden worden gespeeld op twee halve velden en de teams spelen 8 tegen 8. De deelnemende teams zijn onder meer JVC, FC Den Helder, Odeklonje, café Pimpandoer, Niedus, Klein Kras en enkele teams van buiten Den Helder. Gezien de deelnemende teams, zal de naam ‘derde helft’ zich ongetwijfeld eer aandoen!

Na de gespeelde wedstrijden vindt de prijsuitreiking van het derde helft toernooi plaats in de kantine en beginnen de damesteams aan hun buffet. Na de prijsuitreiking begint de (besloten) feestavond in de kantine.

Finales
Op zondagochtend wordt voor de damesteams wederom een heerlijk ontbijt geserveerd. Hierna beginnen om 10.00 uur de poulewedstrijden en aansluitend de finales om de eindklassering. De finales vinden plaats van 13.15 uur tot 14.45 uur. Hierna volgt de prijsuitreiking, waar prijzen worden uitgedeeld voor de eindklassering en penaltybokaal. Tevens worden dan de vrijwilligers bedankt die hebben meegeholpen met de organisatie van het toernooi.

De beide toernooien vinden plaats op Sportcomplex Streepjesberg aan de Hagedoornstraat 4. Meer informatie op www.tropicaltournament.nl.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Redactie DHA

Onder 'Redactie DHA' staan berichten mbt DHA zelf of op basis van een persbericht of anderzijds ingezonden informatie.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com