Home » Exposities, Nieuws » Expositie Fotoclub FWG Den Helder

Expositie Fotoclub FWG Den Helder

Den Helder – In het weekeinde van 20 en 21 maart organiseert de Fotoclub FWG Den Helder een expositie in het clubgebouw aan de Ruyghweg/hoek Merelstraat in Den Helder. Zo’n 60 foto’s laten een zeer gevarieerd beeld zien van het werk dat de leden van de fotoclub maken.

Er is bewust geen thema verbonden aan de expositie. Zo wordt elk clublid in de gelegenheid gesteld om foto’s op de expositie te laten zien. Kleur en zwart-wit, analoog en digitaal, natuur, model, dieren, architectuur, alle soorten fotografie zijn vertegenwoordigd. Op zaterdag en zondag is iedereen van harte welkom van 12.00 uur tot 17.00 uur. De toegang is vanzelfsprekend gratis evenals een kopje koffie of thee.

De bezoekers aan de expositie kunnen meedoen aan de publiekswedstrijd die wordt georganiseerd. Iedereen kan bij het bezoek van de expositie aangeven wat hij/zij de beste foto vindt. Er wordt een prijs verloot onder de stemmers op de foto die de meeste stemmen heeft gekregen.

Meer informatie over de expositie en de Fotoclub Den Helder is terug te vinden op www.fotoclubdenhelder.nl.

Reageer op dit bericht!

:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname
  • Geef uw eigen (geldig) e-mailadres op
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Spam en reclame is niet toegestaan
  • Onnodig op de man spelen, noemen van namen/adressen et cetera, is niet toegestaan.
  • Schelden, vloeken, iemand opzettelijk beledigen, laster, smaad, racistische opmerkingen zijn niet toegestaan. Deze reacties zullen worden verwijderd. In uitzonderlijke gevallen kan besloten worden tot het doen van aangifte. Mocht justitie informatie vragen over de afzender van een reactie, dan zal Den Helder Actueel deze informatie verstrekken.

Reacties die niet voldoen aan bovenstaande richtlijnen, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

 

U reageerde:

En nu maar hopen op A: mooi weer en B: dat dez...
Knuppel,ik zou best wel wat gezegt hebben,beetje vergeetachtig maar wel zek...
super ga ook even lekker kijken , wat eten en een biertje drinken, ik hoop ...
Wie geeft de politie een bekeuring ? Wie controleerd in deze "rechtstaat" d...
ik ben in 1972 begonnen in zwembad te zwemmen en ben nu al jaren een zwem v...
de parkeercontroleur probeerd er nog geld uit te slepen ook (de rat)...
Triest dat er zo over Indische mensen wordt geschreven..ikzelf ben Nederlan...
Ik weet niet beter dat de gewone verkeersregelementen van kracht zijn voor ...
Politie rijdt idd reghelmatig met de auto door het Park, ik weet ook dat ho...
Nog even terug komend op het Timorpark. Het valt mij al maanden op dat alle...

Uit het fotoalbum

Tour de Lasalle2010-110 Halve van Den Helder - 045 - Den Haan Fotografie Tour de Lasalle2010-024 100jaarVolkshuisvesting-025 Tour de Lasalle2010-091 HistorischWeekend2010-079

© 2010 Den Helder Actueel. Nieuwstip? Mail ons! -