Den Helder – De Vogelwerkgroep Den Helder e.o. houdt op vrijdag 17 februari om 20.00 uur een lezing in de Helderse Vallei aan de Jan Verfailleweg 9-11. Lezinggever is Roelf Hovinga en het onderwerp is “De natuur van Noord-Iran”
Iran is meer dan kernwapens, ayatollahs en olie, het heeft ook een erg gevarieerde natuur. In dit land, wat bijna veertig keer groter is dan Nederland, komen oeroude loofbossen, besneeuwde bergtoppen, steppes, woestijnen, mangroven en uitgestrekte moerassen voor.
Roelf Hovinga is nu in totaal drie keer in het noordelijk deel van Iran geweest om de Iraanse natuurbeschermers te helpen een beter inzicht te krijgen in met name de vogelrijkdom van dit land. Tijdens deze tochten werden delen van het land bezocht, waar nog maar zelden natuurliefhebbers waren geweest. Alhoewel tijdens deze lezing met name de grote vogelrijkdom van Iran aan bod komt, wordt ook aandacht geschonken aan andere soortgroepen en de onverwachte uitdagingen waar vogelaars in Iran mee te maken krijgen.
De entree bedraagt twee euro per persoon en koffie (€0,25) en thee (€0,20) zijn verkrijgbaar in de pauze. De lezing is voor Leden van de Vogelwerkgroep en de KNNV afd. Den Helder gratis.
Geplaatst: zondag 12 februari, 6:45 uur - Laatste wijziging: zondag 12 februari om 7:45 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com