Den Helder – Marco Kruijer van de Socialistische Partij (SP) neemt eind deze maand afscheid van de Helderse gemeenteraad. Dit heeft hij inmiddels laten weten aan college en gemeenteraad.
Kruijer verhuist naar Rotterdam waar hij gaat samenwonen. Ook heeft hij daar een nieuwe baan gevonden. Hij is straks dus geen inwoner meer van Den Helder en meldt straks “niet meer in staat te zijn om elke maandagavond bij de commissie of gemeenteraad aanwezig te zijn”.
Het is nog onduidelijk wie de opvolger van Kruijer wordt. De SP heeft daar intern al wel duidelijkheid over, maar de partij wil “de geëigende procedure” volgen, zo meldt fractievoorzitter Dirk Pastoor. De naam van het nieuwe SP-raadslid zal later deze maand bekend worden gemaakt.
Geplaatst: woensdag 14 september, 6:30 uur - Laatste wijziging: woensdag 14 september om 7:39 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com
zeester
14 september 2011 at 09:52
maar de partij wil “de geëigende procedure” volgen
wat vreemd.
ineens is er wel een nieuwe voorzitter zonder overleg met de achterban(leden) van de Sp en nu ineens willen ze een procedure volgen….. wordt er weer met 2 maten gemeten?
MR
14 september 2011 at 13:14
De voorzitter is AD INTERIM! (staat ook in de persberichten) Bij de bestuursverkiezingen wordt de voorzitter in functie door de leden gekozen. Niks geen 2 maten dus.
D.A
14 september 2011 at 13:22
Du heeft gelijk, en veel geluk voor Marco en de partner.