Julianadorp – Bij een verkeersongeval op de kruising van de Schoolweg in Julianadorp met de Rijksweg N9 is woensdagmiddag een nog onbekend persoon gewond geraakt. De aanrijding vond plaats rond tien voor half vijf.
Bij het verkeersongeval waren twee auto’s betrokken. Een daarvan kwam vanaf de Schoolweg de N9 opgereden, waarna een botsing plaatsvond met de tweede auto, die over de N9 in de richting van Alkmaar reed.
Volgens een woordvoerder van de politie zijn in totaal drie mensen naar het ziekenhuis gebracht. Twee zijn, puur ter controle, naar het Gemini vervoerd en de derde is met licht letsel naar het Medisch Centrum Alkmaar gebracht. De precieze aard van het letsel is nog onbekend.
Nadat de melding van het ongeval was binnengekomen, spoedden meerdere ambulances, de politie en de brandweer zich naar de plaats van het ongeval voor de hulpverlening. De N9 is, in de richting van Alkmaar, enige tijd afgesloten geweest tussen Kooypunt en de genoemde kruising.
Geplaatst: woensdag 15 februari, 17:18 uur - Laatste wijziging: woensdag 15 februari om 17:19 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com
william
16 februari 2012 at 05:22
ja hoor is weer eens raak,een rotonde mischien
jutter1958
16 februari 2012 at 08:34
William , hoeveel rotondes wil je hebben hier in Den Helder en zijn er nog niet genoeg en of dat het iets uitmaakt een rotonde ? Denk het niet en ze zijn juist bezig om de verkeersstroom te verbeteren om wat rotondes weg te halen in de N9 zoals bij Schoorldam enz.
jeroen
16 februari 2012 at 09:32
Je hebt voldoende zicht daar. Hoeveel rotondes wil je hebben william. Het aantal voertuigen wat daar langs komt in verhouding met aanrijdingen valt reuze mee.