Home » Uitgaan » Lezingen » Open avond bij de Volksuniversiteit

Open avond bij de Volksuniversiteit

Den Helder – De Helderse Volksuniversiteit houdt donderdag 26 augustus haar jaarlijkse Open Avond. Op deze avond kan iedereen tussen 18.30 en 20.30 uur kennis komen maken met alle cursussen en lezingen en met bijna alle docenten.

De volksuniversiteit heeft het weer voor elkaar gekregen om een ruim aanbod in betaalbare cursussen aan te bieden. Een cursus voor iedereen, ongeacht vooropleiding. Een greep uit de nieuwe cursussen:

De Nederlandse taal is volop in beweging. Schrijf je d, t, dt, tt of dd? Moet je een klinker toevoegen of juist niet? Het antwoord hierop wordt gegeven in de nieuwe opfriscursus Nederlands. “Onze computercursussen zijn geheel op de schop gegaan. Geen standaard cursus meer, maar een cursus geheel op maat. Via onze site kunnen belangstellenden hun wensen kenbaar maken”, vertelt Dick Fuldner. “En wie nog geen gebruik maakt van internet, kan tijdens de open avond een afspraak maken met de docent.”

Lezingen
De Helderse Volksuniversiteit en KopGroep Bibliotheken bieden dit seizoen een prachtig drieluik kunsthistorische lezingen aan. De succesvolle kunsthistorica Karin Braamhorst is uitgenodigd om te vertellen over Russische kunst en cultuur. Karin Braamhorst is een ervaren spreekster die gedreven wordt door haar passie voor kunst.

Voor dames die hun echtgenoot iets leuks cadeau willen doen, heeft de Volksuniversiteit een mooie tip: schenk hem de cursus ‘Mannen achter de pannen’. “Duidelijk voorbeeld van een win-winsituatie”, aldus Fuldner. Voor wat meer lef is er de cursus ‘Meer lef door eigen besef’ en voor (startende) ondernemers de lezing “Verantwoord ondernemen”. De bedoelding is om tijdens deze avond inzicht te krijgen in de ‘valkuilen’ die het ondernemerschap met zich meebrengt.

“Ook in onze bestaande cursussen is er keuze genoeg. Van kantklossen tot filosofie, van schilderen tot zelf je fiets repareren, er is aan iedereen gedacht. En wilt u meer met uw digitale camera of meer met natuur? Ook dan kunt u bij ons terecht”, benadrukt Fuldner.

De open avond vindt plaats in Wijksteunpunt Centrum aan het Bernardplein. Meer informatie is te vinden op de website van de Volksuniversiteit www.volksuniversiteit.nl/denhelder/.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Redactie DHA

Onder 'Redactie DHA' staan berichten mbt DHA zelf of op basis van een persbericht of anderzijds ingezonden informatie.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com