Den Helder – Dirk Vet heeft de fotowedstrijd van De Helderse Vallei gewonnen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst werd donderdag de winnende foto onthuld en werd de fotograaf in het zonnetje gezet door wethouder Suzanne den Dulk. Ook de nummers twee en drie van de wedstrijd werden ‘in de bloemen gezet’.
In januari 2010 riep De Helderse Vallei iedereen op om de mooiste plekken van de Helderse natuur vast te leggen op foto. Aan die oproep is massaal gehoor gegeven: er waren maar liefst 915 inzendingen. Aan de hand van de criteria herkenbaarheid, originaliteit en kwaliteit heeft een jury de mooiste foto’s geselecteerd. De 46 mooiste foto’s worden tentoongesteld in de expositie ‘Zo mooi is Den Helder’, maar tijdens de expositie zijn alle 915 inzendingen digitaal te bekijken.
Vet maakte een foto van een prachtig Helders landschap, waarbij de natuur in volle glorie tot uiting kwam. De foto toont niet alleen het landschap, maar ook een prachtig wolkendek en een regenboog en is getiteld “Regenboog boven Mariëndal”. De tweede plaats in de wedstrijd was voor Ben de Hond (“Wolkenlucht bij ’t Kuitje”) en Jim van der Mee eindigde met “Mariëndal in de ochtend” als derde.
Expositie
De expositie is van vrijdag 17 december tot en met zondag 27 februari 2011 te bezoeken van dinsdag tot en met vrijdag en op zondag van 11.00 tot 16.30 uur. Kijk op www.deheldersevallei.nl voor meer informatie over deze fotowedstrijd. De jury bestond uit Asmund Klappe (secretaris Fotoclub FWG Den Helder), Taco de Bruin (voorzitter Fotoclub FWG Den Helder), Bert Pijs (fotograaf), Chris van Vliet (Beheerder Landschap Noord-Holland) en Mireille Wieringa (Programmering en evenementen De Helderse Vallei).
Foto’s: Den Haan Fotografie.
Geplaatst: vrijdag 17 december, 4:30 uur - Laatste wijziging: vrijdag 17 december om 9:35 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com