Den Helder – Landschap Noord-Holland bestaat 75 jaar en nodigt de inwoners van Noord-Holland uit om dit te vieren op zondag 5 juni in de Helderse Vallei. De organisatie verwacht een paar duizend mensen.
Rondom het gebied zijn er allerlei activiteiten tijdens het jubileumfeest. Bezoekers kunnen een fraaie Vroeg Vogelwandeltocht maken van 9 of 18 kilometer, maar ook kortere wandelexcursies die later op de dag starten.
Ook zijn er workshops Nordic Walking, GPS en natuurdichten maken. Clown Niekie vermaakt de jonge bezoekers en er zijn hele leuke Natuurkids workshops. “We bieden lezingen over de natuur en het landschap rondom en op het terras kan iedereen genieten van een smakelijk biologisch hapje en drankje. De informatiemarkt biedt onder andere verrekijker- en telescoopdemonstraties door ABRO en wandelschoenenverkoop door Sporthuis Helling.”
Natuurquiz
Verder komt u midden in het gebied onverwachts natuurlijke muziekklanken tegen van Bastiaan Buissink. En wat de denken van uw eigen bijdrage aan de productie van een Natuurkunstwerk?! Als klapper is er voor gezinnen een Natuurquiz te doen, waarmee leuke prijzen te winnen zijn.
Voor de workshops schrijft u zich op de dag zelf in bij de kraam van Landschap Noord-Holland. Het hele programma en de routebeschrijving vindt u op http://www.landschapnoordholland.nl/Programma-5-juni-bij-De-Helderse-Vallei. Of bel 088-0064455 voor meer informatie. De Helderse Vallei is te vinden aan de Jan Verfailleweg 9-11.
Geplaatst: donderdag 19 mei, 5:30 uur - Laatste wijziging: donderdag 19 mei om 0:00 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com
Bodelo
19 mei 2011 at 10:28
HOPPA! De Dag van de Muziek moet nog beginnen, de koningin is net weg en daar komt het volgende feest al weer. Wat leven we toch in een fijne en bruisende stad!