Home » Kort » Kort 1-1-2 » Inbreker betrapt

Inbreker betrapt

Den Helder – Op maandagmorgen omstreeks 04.00 uur werden de bewoners van een pand aan de Sperwerstraat wakker van rumoer op de benedenverdieping van hun woning. Toen zij gingen kijken, bemerkten zij dat de inbreker met veel kabaal via hetzelfde bovenlichtje als waardoor hij naar binnen was geklommen, weer was vertrokken. Uit de woning worden alleen sleutels vermist.

Omstreeks 05.00 uur werd de bewoner van een pand aan de Bakkerbreetstraat in Den Helder wakker van gestommel bij de achterdeur. Toen de bewoner uit het raam keek, zag hij bij de achterdeur een man staan. De inbreker op zijn beurt zag de bewoner en ging er vandoor. Bij controle bleek dat de inbreker al grotendeels de achterdeur had geforceerd. Voor zover bekend, werd niets ontvreemd.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Redactie DHA

Onder 'Redactie DHA' staan berichten mbt DHA zelf of op basis van een persbericht of anderzijds ingezonden informatie.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com