Den Helder – Op het sportveld “de Linie” kwam ook LRC DIOK erachter dat RCDH een geduchte tegenstander is. Wederom binnen een minuut keken de gasten tegen een 5-0 achterstand aan door een try van Derk Sonnenberg. In de harde sportieve wedstrijd die daarop volgde bleef Den Helder bijna continu de wedstrijd domineren.
Eigenlijk zou het een uitwedstrijd zijn voor RCDH, maar door een arbitragecommissie was besloten dat de Leidense club naar Den Helder moest komen, omdat zij de vorige keer verstek hadden laten gaan. Toch drukte dit geen negatief stempel op de wedstrijd. Even leek het in de tweede helft grimmiger te worden, maar beide teams waren gedisciplineerd genoeg om de op dat moment al besloten wedstrijd tot een sportief einde te brengen.
Alleen halverwege de tweede helft kon DIOK een vuist maken door rommelig en onzeker spel van de Jutters. Hiermee scoorde zij ook hun enige try. Het Helderse spel was gebaseerd op twee korte fasen gelijk gevolgd door open spel van de snellere driekwarten. Dat het trainen hierop vruchten afwerpt, laat de eindstand van 80-5 duidelijk zien.
Volgende week speelt RCDH wederom thuis, ditmaal tegen koploper RC Eemland uit Amersfoort. Kick-off is op de Linie om 14.30 uur.
Geplaatst: maandag 21 februari, 5:10 uur - Laatste wijziging: maandag 21 februari om 7:13 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com