Den Helder – De plaatsing van nieuwe parkeerautomaten op een aantal plekken in de binnenstad van Den Helder, loopt enige vertraging op. Als gevolg daarvan kan voorlopig nog gratis worden geparkeerd, zo meldt de gemeente.
Bij de nieuwe automaten is het mogelijk om betaling met chip en pin te verrichten en dat werkt nog niet naar behoren. Om die reden worden ze niet vandaag, donderdag 22 december maar op 4 januari 2012 geplaatst. Voor mensen die hier parkeren, is dit een klein voordeeltje: zij hoeven tot die tijd geen parkeergeld te betalen.
Afgelopen week zijn tien automaten weggehaald die ongeveer 250 parkeerplaatsen bedienen. Het betreft de Boerhaavestraat, Spuistraat, Prins Hendriklaan, Koningdwarsstraat, Julianaplein, Gravenstraat en Breewaterstraat.
Terugplaatsen
Het tijdelijk terugplaatsen van de oude parkeerautomaten is geen optie. Dat kost tijd en bij de weggehaalde automaten wordt gelijk regulier onderhoud gepleegd. Een aantal van deze automaten zal daarna geplaatst worden in de Sluisdijkbuurt.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com
Petit Saya
22 december 2011 at 17:31
Een mooi kerstcadeau. Hartelijk dank!!
Ik wens de Gemeente, welgemeende Kerstdagen en vooral een goed Nieuwjaar en veel succes met presenteren, maar ook uitvoeren, van alle plannen voor Den Helder en omgeving.
william
23 december 2011 at 08:13
mag voorlopig wel zo blijven
Jan Auke
23 december 2011 at 10:17
“kadootje” zei de gemeente tandenknarsend…..