Julianadorp – De werkzaamheden aan de Van Foreestweg zijn bijna afgerond, zo meldt de gemeente. Volgende week vindt de laatste fase van het werk plaats en daarvoor wordt de weg een weekje eenrichtingsverkeer.
“Wat nog ontbreekt is een voetpad langs de zuidzijde van de weg, tussen het bruggetje richting de Slenk en de Langevliet”, zo laat de gemeente weten. “Ook moet er nog een damwand worden geslagen achter het bushokje.”
Voor de uitvoering van deze werkzaamheden is het nodig de zuidelijke rijbaan van de Van Foreestweg af te sluiten voor het verkeer. Dit betekent dat de Van Foreestweg van maandag 26 april tot donderdag 29 april alleen in te rijden is vanaf de Langevliet.
Dit geldt uiteraard ook voor het openbaar vervoer. Er is een alternatieve halte voor de buspassagiers met bestemming Den Helder tegenover de apotheek op de Langevliet. De bus uit Den Helder richting Julianadorp en verder rijdt de gebruikelijke route. De bedrijven aan de Mr. Tighelaarstraat zijn normaal bereikbaar via de rotonde Breewijd.
Geplaatst: vrijdag 23 april, 3:30 uur - Laatste wijziging: vrijdag 23 april om 0:00 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com
Lars
23 april 2010 at 15:11
Als je nu vanaf de foreestweg komt en je wilt linksaf, dan is het een hele lastige bocht.