Den Helder – Het LOS programma Van Oorsprong besteedt donderdagavond ruim aandacht aan de Helderse Visserijdagen van 21 en 22 augustus. Te gast zijn twee van de organisatoren, Pieter Mensink en Jaap Bakker.
Het zijn echte visserijkenners. Ze vertellen, op uitnodiging van presentator Henk van Kuijk, allerlei vissersverhalen uit heden en verleden. Natuurlijk gaan ze ook in op de vraag wat er allemaal in dat feestelijke visserijweekend te gebeuren staat. Daarnaast brengen ze diverse cd’s mee met “vissersmuziek”. Daarmee hopen ze tal van luisteraars aan de haak te slaan en warm te maken voor hun evenement.
LOS Van Oorsprong, donderdag 24 juni 18-20 uur, 89.0 fm en 105.6 ether, en op de kabelkrant; wereldwijd op www.losdenhelder.nl; herhaling op donderdag 8 juli van 22-24 uur
Geplaatst: woensdag 23 juni, 4:38 uur - Laatste wijziging: woensdag 23 juni om 8:39 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com
Sikina
24 juni 2010 at 12:04
Wat is dat toch een gezellig stel!
Ze kunnen toch ook even mee zingen?