Antwerpen / Den Bosch – Een 30-jarige man uit Den Helder is woensdagmiddag rond 15.15 vanuit België uitgeleverd aan Nederland. De Nieuwedieper is vervolgens ingesloten op het politiebureau van Den Bosch, zo meldt het politiekorps Brabant-Noord.
De man wordt er van verdacht in de periode tussen november 2007 en januari 2008 diverse bedrijven te hebben opgelicht. Zo zou hij goederen bij deze bedrijven bestellen en ze vervolgens niet betalen. Mede dankzij informatie die de politie kreeg van het programma Tros Opgelicht?! kon de man in België worden opgespoord. Hij werd daar met behulp van een Europees aanhoudingsbevel aangehouden en ingesloten.
De inwoner van Den Helder is woensdag uitgeleverd aan Nederland en werd daar aan de grens door de Koninklijke Marechaussee naar het bureau in ‘s-Hertogenbosch gebracht. Hij wordt vrijdag voorgeleid bij de rechter-commissaris.
Paasvee
De jaarlijkse Paasvee in Schagen is redelijk rustig verlopen. Er werden in totaal 21 aanhoudingen verricht voor uitlopende zaken, zoals mishandeling, openlijke geweldpleging, drugsbezit en openbare dronkenschap.
Een 20-jarige man uit Sint Maartensvlotbrug, een 19-jarige man uit Schagen en een 18-jarige man uit Den Helder werden woensdag rond 19.00 uur aangehouden op de Loet voor openlijke geweldpleging. De mannen hadden betrokkenheid bij vechtpartijen op de Loet. Eén slachtoffer liep bij een vechtpartij een gebroken kaak op en werd overgebracht naar het ziekenhuis.
Geplaatst: donderdag 25 maart, 18:23 uur - Laatste wijziging: donderdag 25 maart om 18:31 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com
Bodelo
26 maart 2010 at 11:00
Wat de Paasvee betreft; het is wel opmerkelijk dat ik alle azijn…… die immer commentaar leveren op een enkel incident in onze binnenstad nu opeens stil zijn.
Kennelijk stellen die 21 aanhoudingen nu (omdat het Schagen is) opeens niets voor?
Johanna
26 maart 2010 at 11:53
Bodelo, ze hebben er de pest in dat dit niet in onze stad gebeurd is, daarom zijn ze zo stil waarschijnlijk.
rensmaag
26 maart 2010 at 12:50
In al mijn wijsheid heb ik besloten maar eens een stapje terug te doen van dit forum (krant).
Ik ben bijna al op vakantie in een warm land voor drie weken.
En dat heet voorgenieten spullen uit zoeken vouw fietsjes na kijken want die gaan ook mee deze keer komen ook niet meer terug die laten we daar voor onze vrienden in tunesie.
Je kan schrijven tot je een ons weegt maar helpen doet het echt niet.
Je kan goede ideeen aandragen maar dat helpt ook niet .
Je kan mensen afkraken werkt soms wel.
Ik denk dat het meer help voor je eigen gemoed.
Ggggrrrr