Den Helder – Het zag er even naar uit dat de hele verkiezing niet meer doorging, maar dankzij ingrijpen van de gemeenteraad wordt ook dit jaar weer een ‘Jutter van het Jaar’ gekozen. Daarvoor zijn uiteraard wel kandidaten nodig en die mag heel Den Helder de komende weken voordragen. Suggesties kunnen tot en met 7 december bij de gemeente worden aangemeld.
De titel ‘Jutter van het Jaar’ wordt jaarlijks gegeven aan iemand die zich het afgelopen jaar op uitzonderlijke wijze verdienstelijk heeft gemaakt voor Den Helder en/of ‘Den Helder op de kaart heeft gezet’. Iedereen mag iemand voordragen, waarna het college van burgemeester en wethouders een selectie maakt. In december worden de genomineerden dan bekend, waarop alle inwoners hun stem mogen uitbrengen. Tijdens de nieuwjaarsreceptie op 3 januari 2011 stelt burgemeester Koen Schuiling de kersverse Jutter voor.
Voordragen
Inwoners van Den Helder kunnen kandidaten voordragen die naar hun mening in aanmerking komen voor de titel. Stuur een gemotiveerd voorstel voor 8 december aan: Gemeente Den Helder, ter attentie van Joyce in ‘t Veld, Postbus 36, 1780 AA Den Helder, waarin in ieder geval het volgende van belang is:
- wat is de bijzondere verdienste van de kandidaat;
- wat is de betekenis van deze verdienste voor Den Helder;
- waarvoor of voor wie heeft de kandidaat zich ingezet;
- gedurende welke perioden (hoeveel jaar/hoeveel uur) is de kandidaat actief geweest;
- naam, leeftijd, adres, telefoonnummer van de voorgedragen kandidaat;
- uw naam, adres en telefoonnummer, zodat wij contact met u kunnen opnemen.
De gegevens kunnen ook per e-mail gestuurd worden naar jiv@denhelder.nl. Om het makkelijker te maken, heeft de gemeente een voordrachtsformulier ontwikkeld. Dit formulier is te vinden op de website www.denhelder.nl onder de rubriek ‘actueel’. Het kan digitaal worden ingevuld en verstuurd, maar is ook telefonisch op te vragen bij Joyce in ’t Veld, telefoon (0223) 678193.
Geplaatst: donderdag 25 november, 4:15 uur - Laatste wijziging: donderdag 25 november om 0:08 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com
Bob.
25 november 2010 at 21:03
Misschien is het beter dat de Redactie al deze reacties weghaalt en we OPNIEUW beginnen .
Opmerking redactie: volledig mee eens, het begint inderdaad sneu te worden. Goed, we beginnen opnieuw!
Leo
26 november 2010 at 00:07
Jammer dat de reactie ook weg is gehaald van het voorstellen van Mevr Biersteker van de Christen Unie als kandidaat Jutter van het jaar. Zij is immers de gene die er uiteindelijk voor heeft gezorgt dat de raad deze prijs kost wat kost willen behouden.
Juul
18 december 2010 at 19:20
OK
Ook ik stem op deze dame ze doet het goed en ik hoop dat ze nog jaren blijft doen op deze manier.
Bodelo
26 november 2010 at 15:23
Nou daar gaat ‘íe dan; Lida Zevenhek. Omdat zij het “waagt” om de grote partijen om tafel te brengen met als doel een fijne woonomgeving te creëren. Het grote voorbeeld van geslaagd burgerinitiatief (ongeacht de uitkomst).
antoinette
18 december 2010 at 14:11
natuurlijk moet het anita hoedjes worden,zij doet zo veel goed werk voor het hospice