Home » Stadsnieuws » PvdA wil vernieuwde inzet Stadswachten

PvdA wil vernieuwde inzet Stadswachten

Den Helder – De Partij van de Arbeid lanceerde maandag in de commissievergadering Bestuur en Middelen het initiatief om de overlast en het gevoel van onveiligheid in delen van de stad tegen te gaan. Dat moet gebeuren door inzet van de stadswacht, maar dan in een moderne variant.

Stadswachten nieuwe stijl moeten naast handhaving, juist ook door een frequente aanwezigheid, ongewenst gedrag tegengaan. “Ze zullen daarvoor meer bevoegdheden dan in het verleden moeten krijgen en in nauwe afstemming met de politie hun taken uitvoeren”, aldus de PvdA. De partij baseert haar initiatief op de stad Rotterdam, waar de dienst stadstoezicht met stadswachten nieuwe stijl het ‘huftergedrag’ aanpakt. Dit zogeheten Rotterdams model vindt inmiddels in de meerdere steden navolging. “We hebben in Den Helder ook een aantal plekken waar dit een prima oplossing voor is. De openbare ruimte is van ons allemaal. Een kleine groep mag dat niet verpesten voor de rest”, aldus indiener Pieter Blank.

Rotterdamse model
Het Rotterdamse model vindt zijn kracht volgens de PvdA in de bundeling van inzet in één dienst. De stadswachten van de dienst stadstoezicht pakken daar direct de overlast op straat aan. Zo stappen ze op hangjongeren en zwervers af die ongewenst gedrag vertonen en op de baas die zijn hond uitlaat op verboden plekken. Als overlastgevers geen gehoor geven aan hun waarschuwing, schrijven ze een bekeuring uit. Ze geven ook boetes als er te weinig parkeergeld is betaald en bekeuren vervuilers die hun afval op straat dumpen. Stadswachten grijpen in om ongewenst gedrag te voorkomen. Bij aanhoudingen mogen ze ook handboeien gebruiken. De medewerkers van Stadstoezicht werken als voorpost van de politie. Als assistentie nodig is, is de politie direct ter plekke.

“De stadswachten nieuwe stijl moeten hun werkterrein door de gehele stad krijgen. Maar in het centrum zijn er een aantal plekken die nu al spoedig een verhoogde inzet verlangen: Julianaplein, hoek Koningsdwarsstraat-Koningstraat en het stadspark in aanleg. Camera’s alleen helpen niet, verhoogde inzet is daar nu al hard nodig”, stelt Blank.

“Minister ter Horst van Binnenlandse Zaken heeft financiële mogelijkheden om met een ‘pilot’ de situatie daar aan te pakken. Daar we met de uitvoering van de herinrichting van het stadshart zijn begonnen, kunnen we hoogstwaarschijnlijk in aanmerking komen voor ondersteuning. Door de overlast weg te nemen en door het beheer van de openbare ruimte meer kwaliteit te geven kan het stadshart nu al aantrekkelijker worden gemaakt. En dat hebben we hard nodig. Door de extra inzet kan er ook ruimte komen voor ‘hot spots’ in andere delen van de stad”, meent Blank.

Pilot
De burgemeester gaf tijdens de commissievergadering aan het voorstel voor de stadswachten nieuwe stijl nader te willen bestuderen en in contact met Binnenlandse Zaken te gaan onderzoeken of een ‘pilot’ op korte termijn haalbaar is. Blank is tevreden met de insteek van de burgemeester. “Met het binnenhalen van de ‘pilot’ kunnen we direct meters maken. Mensen moeten concreet verschillen gaan merken, dan pas kan het gevoel van onveiligheid of overlast verminderd worden.”

90 reacties op “PvdA wil vernieuwde inzet Stadswachten”

  1. Om te beginnen ben ik een tegenstander van marineofficieren in de burgermaatschapij.
    Ze hebben allemaal hun werk gedaan en laat ze genieten van hun pensioen.
    Of ze het verdiend hebben is een tweede,
    Over het algemeen snoepen ze de leuke baantjes weg voor de normale burger ten tweede kunnen ze met \wat minder loon toe daar ze al een veel te goed pensioen hebben.
    Daar komt nog bij dat ze in allerlei politieke partijen op duiken want ze hebben geleerd van machtspelletjes in het leger.Tot een bepaalt nivo want dan staat er weer een mannetje boven hun.
    Nu hoeven ze dat niet meer want wethouder is het hoogst haalbaren .
    En kunnen ze helemaal los gaan wat ze dus ook doen.
    En nee dankt aukelientje wij laten ons niet gebruiken voor jou politiek gewin.
    Laat nu eerst maar eens daden zien in plaats van woorden die kletsen jullie al weer bijna 4 jaar verloren jaren.De stad spreekt voor zich hoe het er uitziet de stad heeft geen woorden maar daden nodig en daar ontbreekt het jullie tenvollen aan.

  2. @Kees Visser 9:38: “heb me verbaasd hoe partijen met die schaarse middelen omgaan in verkiezingstijd”.
    Enkele recente feiten: anderhalf miljoen voor onderzoek naar een niet-urgent stadhuis (niemand kan vertellen in wiens zakken dit verdwijnt); 32 miljoen voor een nieuw stadhuis; geen geld voor een kunstroute (4 mille); 9 ton garantie voor een bedrijf; 150.000 voor promotie van de stad; geen geld om de gaten in de stad te vullen. Het genoemde geld werd ook recent gevonden door KiesKees en de VVD.

    Het HOB hoort ALLE partijen uit te nodigen. Want de gaten en de leegstand (ga eens tellen) in de stad veroorzaken ook onveiligheid en verpaupering. Er is geen enkele projectontwikkelaar die daar iets aan wil doen. Woningstichting is onze enige echte investeerder. Die moet nu notabene het grote Proper Stok ondersteunen met geld. En ze probeert in ieder geval geld dat door Den Haag onterecht van de stad wordt afgepakt terug te halen (leuke vraag voor Ter Horst).

  3. beste joel dat moet je dus juist niet doen mensen die durven te reageren onder hun eigen naam hebben we juist nodig op dit forum[ d,r zijn er teveel die dat niet durven noem het lafheid] ook al verschillen we van mening ,daar is niks mis mee . en inderdaad heb ik op een kandidaten lijst gestaan maar bij nader inzien heb ik dat terug gedraaid ,omdat ik mij niet hier voor 100% in kan zetten . ik heb teveel andere dingen die voor mij belangrijker zijn ik doe ontzettend veel voor de jeugd die het niet zo breed hebben in roemenie en ook voor kinderen die in de riolen leven dat zijn voornamelijk roma kinderen en dat is voor mij belangrijker dan de politiek , maar dat wil niet zeggen dat ik de politiek niet volg.dus joel met weg gaan bereik je ook niks gewoon voor je eigen mening uitkomen

  4. Karel de Grote

    Danny,het is moeilijk om de waarheid onder ogen te willen zien,zelf waarschijnlijk ook lid van deze coalitie
    en het zou mooi zijn om daad krachtelijk op te treden tegen diegene die overlast voor de bewoners van
    Den helder geven.geen watjes als stadswachten,maar echte kerels/vrouwen,die niet na een uur van een melding voorzichtig om het hoekje kijken,maar echt optreden.Maar de problemen zijn niet van vandaag
    maar al tijden en heeft pvda of hansje de wethouder iets in die vier jaren van zich laten horen, voor de problemen binnenstad, voor de rest wat zijn de partijen
    momenteel toch spraakzaam en meteen reageren, ook zo open en zelfs zo openlijk tegen elkaar,dat was toch na hulman affaire een . gesloten circuit pvda,cda en VVd wie weet wat er nog in deze verkiezingstijd naar voren komt,

  5. Kees, ik denk helemaal niet in termen van stadswachten. Ik denk aan vaders en moeders die hun kinderen opvoeden. Ik denk aan onderwijzers die hun gezag herstellen en hun leerlingen opvoeden. Ik denk aan leiders in organisaties die op basis van hun gezag hun personeel vormen. Ik denk aan sociale controle. Wij willen af van een samenleving waarin alleen nog de overheid en de rechter geschillen beslecht. Volwassenen doen dat in onderlinge relaties.

  6. heer rensmaag wat een duidelijke taal .heel goed geschreven sta er helemaal achter ,op zouten die snerthollen

  7. @Karel, wat mij betreft is het simpel.
    Als je een ander met respect behandeld dan kun je dat ook terugverwachten.
    Het gebruik van verkleinwoorden is niet respectvol en dan hoef je dus niet te verwachten dat iemand met jou de discussie aangaat. Lijkt me niet zo ingewikkeld, heeft met opvoeding te maken.
    Verder groet ik jou natuurlijk en wens ik jou een prettige dag.

  8. @ Henk – 2,5 miljoen per jaar voor stedebouwkundige ontwikkeling de komende tijd, 10 miljoen van de provincie daar boven op. Het stadhuis kan budget neutraal dus exploitatie lasten en financieringslasten bij elkaar hoeven echt niet hoger uit te komen dan de huidige kosten om het totale ambtelijk apperaat onderdak te bieden. Vraag aan de Woningstichting en de HOB maar eens wat voor neveneffect investeren in het stadshart door de gemeente betekent. Of wil je dat wij als gemeente met geld van bewoners zelf op de stoel van de projectontwikkelaars moeten gaan zitten? Hoe wil je investeerders aantrekken als je zelf niet thuis geeft?

    Vindt je 150.000 Euro voor promotie van deze stad ook zo weinig op een jaarlijkse begroting van 162.000.000? Vraag eens aan Texel hoeveel ze daar uitgeven…

    Jij vindt dat Willemsoord zelf eerst voor een vermogen gebouw 51 met gemeenschapsgeld had moeten verbouwen zodat er misschien een huurder in wilde? Geen huurder die geld had gekregen van een bank om een pand wat niet in eigendom is op te knappen… Volgens mij is het pand nog steeds van ons en is er een huurcontract? Een andere keuze, helemaal niet verbouwen en helemaal geen huurder.

    En inderdaad, voor die bedragen is dus inderdaad dekking, onderpand of return of investment…

    Voor verdere vragen kan je me altijd mailen of bellen.

  9. Kees volgend jaar alweer 5 miljoen en dit jaar was feitelijk 4,5 miljoen voor stedenbouwkundige ontwikkeling allemaal van belastinggeld. Daarnaast weet ik niet welke versie van het rapport jij hebt over het stadshuis , er zal wel een nulletje missen als ik je zo hoor. Kijk niet naar de cijfers, maar kijk wat er schuilt achter de cijfers, dan kom je tot grote verbazingwekkende gegevens. Daarnaast zou ik ook eens kijken kees hoeveel van die 162 milj wordt onttrokken uit reserves en waarvoor.

  10. mensen neem van mij aan de helderse politiek is een grote beerput het word tijd dat de deksel er af gaat. het is toch niet te geloven hoe men met belasting geld van de burger omgaat .

  11. trieste neuzelaars?……… die Hans B! Dat een wethouder zich zo over raadsleden uit laat valt me toch wel heel erg tegen…..Ik bemoei me zelden met politiek geharrewar op deze site, gun iedereen alles en het belang van onze stad staat zeker voor op. Reageer alleen nav de weblog van de burgemeester. Vind dat een ieder die iets inbrengt op dit punt minimaal genoemd moet worden……….krijg je dit!
    zegt meer iets over het denken van de wethouder, waar ik dan weer heel erg triest van word.

  12. Pia, Hans behoort toch tot het dagelijks bestuur van de stad. Als hij een ander bestuur wil, waarom zit hij daar dan nog? Of is dit zijn zwanenzang?

  13. Er zijn hier wel erg veel mensen met tijd over… Moeten we de stad niet redden?

  14. @Ronald, jij ook al hier?
    @Pia, Hans, Kees, Roel, Ronald, complimenten dat jullie toch nog op de valreep KiesOns.nl mooi interactief gaan vormgeven hier;), en op het NHD en HW natuurlijk. Zal Kies Kees.nl goed doen.
    @Kees Visser, gezien het feit dat niemand (ook jij niet) weet waar die anderhalf miljoen voor onderzoek naartoe gaat, is mijn vertrouwen in jouw andere rekensom niet groot. Het neveneffect van een nieuw stadhuis op het aantrekken van projectontwikkelaars is alleen maar een veronderstelling. Nog een bouwput bij de andere gaten… en geld voor het stadhuis is niet beschikbaar voor de gaten. P.s. Beverwijk bouwt er een voor 18 miljoen, dure stad, Den Helder. B en W en raadsleden moeten de boer op, naar ontwikkelaars toe. Zelfs de Provincie aarzelt over geld geven, en komt terug op beloften.

    Verder: ik dacht altijd dat liberalen vinden dat bv’s vooral hun eigen broek moeten ophouden, zonder overheidsteun. En de drop-out jongeren worden opeens ROC-leerlingen en sollicitanten: geen contract opgesteld?

  15. Kees Visser ,28 januari 2010 at 13:39 ,ik denk inderdaad dat de gemeente maar de stap moet nemen om zelf maar een project te starten(geen stadhuis).Als ik jou cijfers neem,met 2,5 mio kan de gemeente +/- 50 mio lenen.Ga daar bv.op de plaats van/met Assorgia of Schouwburg aan de gang,in de plint winkel/horeca ruimte,daarboven 2,3 en 4 woonlagen.Hierdoor houd de gemeente grip op de m2 beprijzing in de plint.
    Ook kan de gemeenteprojecten starten,zonder verkoop van de grond,waar het betreft verhuur in de plint om zo grip te houden op de m2 prijs.Zo voorkom je situatie’s als het pand van DELA en andere project ontw.Dit kan een aanzet zijn om ondernemers de kans te bieden iets te verdienen/exploiteren.Voorgaande kan natuurlijk ook in combi met co-makers.
    Ook kan je mijn optie er mee finacieren(hoeft geen 50 mio te kosten);
    kepo ,27 januari 2010 at 20:50
    Eén oplossing kan zijn,1 agent en 1 stadswacht(BOA)samen laten opereren,ook tijdens de auto surveillance.Heb je in een klap100% uitbreiding.

    Ps.Dat bedrag voor promotie is 1(één) project.Texel bedrag is het jaar rond,appels en peren,Kees.
    Gebouw 51 is van de RABO en er zat al heel veel in.

  16. @Ronald den Boer : Erg veel mensen met tijd over hier ? :-S Heeft u al eens op het N.H.D. Internetforum gekeken ? :-P

  17. @Ronald den Boer : Nog iets : IK wordt niet betaald om de stad te redden ! Daar zitten betaalde mensen voor in de gemeenteraad , en NOG BETER betaalde mensen in het college van B. en W. Die worden door ons om de vier jaar gekozen en daarna moeten we maar afwachten wat ze er van bakken ! :-S

  18. jongens toch!!!! ik ben nu eigenlijk wel een beetje nieuwsgierig of jullie elkaar op deze manier ook tijdens een ontmoeting benaderen.
    Wat een haantjes gedrag word er getoond, ik heb nog nooit een vergadering bij gewoont maar als dat ook op deze manier van communiceren gaat…..maar het heeft voor mij één voordeel, krijg een al beter beeld van de mensen.

  19. Bob: als ik me niet vergis dan ben je al je leven lang steuntrekker en ik ga zeker op een partij stemmen die jouw aan het werk gaat zetten. En overigens wordt het college niet gekozen.
    Mignon

  20. @mignon : U vergist zich inderdaad WEL ! :-D En u kan stemmen op wie u wil , maar NIEMAND kan mij nog aan het werk gaan zetten ! :-P Aangezien u kennelijk niet helemaal weet in welk land wij leven mag u mij zeggen in welk land U denkt te leven : De Sovjet-Unie ? Noord-Korea ? NAZI-DUITSLAND ? :-P

  21. Bob,de eerste Stadswacht nieuwe stijl!!!!!!,gesponserd door de partij van mignon.Al moet je kruipen bob,maar je zal,kan je gelijk het hart in de ORW terug schieten.Lijkt me wel lachen met je.

  22. Meneer Bob, u bent die freek die in dat vervallen pand woont om de hoek van het voormalige pand van Triton. De meneer die denkt dat hij zijn antieke vrachtwagen wel binnen kan stallen en daar ook nog een vergunning voor krijgt. Nee, ik heb me dus allesbehalve vergist merk ik aan je reactie. Je hebt het overigens zelf gezegd in een reactie op deze site dus hoezo ontkennen. Met uw luie kont aan het werk dus voor het eerst van je leven.
    Mignon

  23. Heer Ruud van de Kerkhof: de waarheid is gewoon dat u de stadspartij bent uitgezet en die daarover uiteraard het zwijgen doen. Zou ik ook doen want aan uw verbale uitingen is te merken dat u uiterst gefrustreerd bent in elk opzicht. Bovendien bent u in meerdeer opzicht strafbaar daar u mensen en groepen mensen zomaar beschuldigd van strafbare feiten ( ik ga ze hier niet herhalen). Ik hoop van harte dat u aangeklaagd wordt en de stadspartij alsnog publiekelijk uiting geeft aan haar ongenogene u ooit gekend te hebben. Het tegenovergestelde zou niet bepaals reclame zijn voor de stadspartij, maar ja zo slim zijn die ook niet denk ik
    Mignon

  24. Karel de Grote

    Danny, een van de eerste dingen van kleins af aan in je opvoeding is iemand met U aan te spreken,
    en zeker iemand die u niet kent, daaruit blijkt ook de reactie die er gegeven wordt van niet zo hoog niveau,heeft waarschijnlijk ook met achtergronden en opvoeding te maken,en inderdaad zoals men tegen iemand spreekt en welke houding men aanneemt zo wordt hij terug behandelt,en dat is dus gebeurt
    inzake hans B.
    dat u het voor hem opneemt is misschien partij belang,maar ik ben niet partij gebonden,dus spreek uit
    over dat gene wat de ervaring is met dit hopelijke laatste termijn bestuur.
    Verder groet ik u en wens ik u een prettige dag toe.

  25. mignon,ga je niet een stapje te ver???Dit zijn gewoon prive personen die je publiekelijk aanpakt,lijkt mij ongepast!

  26. @kees, nee eens worden we het niet, maar je zou hier ook wel
    mogen vertellen waar jouw makkers in den haag het geld voor
    die 3500 blauwe jongens en meisjes weghaalt,
    want daar geef je niks over weg, het zullen dus wel weer de
    zwakste schouders zijn die jullie ervoor laten betalen,
    wat dat betreft zou ik de stadspartij willen waarschuwen,
    dat ze op tijd de wolf in schaapskleren herkennen, voor ze in een
    eventuele coalitie met jullie verzeild raken.
    en de opmerking niveau, ja kees, ik mag als onbezoldigd burger mijn ongezouten,
    edoch nette kritiek geven, jij echter als politicus,
    zeker een met een nieuwe club, kan dat niet,
    hans b, kan dat ook, je moet even rekening houden,
    met de frustratie van een afscheid nemend “politicus” vergeven is een schone zaak.

  27. mignon mignon wat heb ik een medenlijden met je .in de eerste plaats ben ik niet de stadspartij uitgezet maar op eigen verzoek heb ik mij van de kies lijst af laten halen daar ik mij niet voor 100& kan inzetten en ik dan liever een ander wel de kans gun om dit wel te doen , daar ik andere bezig heden heb waar heel veel tijd in gaat zitten en die voor mij belangrijker zijn ,maar mignon of hoe je heet ik ben nog steeds lid van de partij dus ik weet niet waar jij je informatie vandaan haalt??????, en als ik een reactie plaats doe ik dat onder mij eigen naam en verschuil me niet ,want dat doen er al zoveel,dus mijn reacties staan los van de stadspartij, begrijp je het nou. en we leve in een vrij land waar je mag uitkomen voor je eigen mening , zelfs jij ik heb daar geen probleem mee we leven tenslotte niet in rusland of iran

  28. Kerkhof: als je het zo druk hebt met andere dingen vraag ik me echt af waarom je dag en nacht tijd besteed aan deze reactiemogelijkheid. Als je al die tijd zou bestreden aan, ja aan wat eigenlijk? Je bent nu alleen maar bezig je eigen zwaar beschadigde ego op te krikken. Het ego dat niet wordt gewenst in de stadspartij, en terecht. Mijn informatie is langer dan jouw simpele gedachtengang een autist eigen. Ga wat zinnigs doen met je leven en probeer in ieder geval meer respect op te brengen voor mensen die onbaatzuchtig een deel van hun leven geven om deze wereld te verbeteren. Azijnzijkers zoals jij die niet niet kunnen heeft niemand behoefte aan. Reageer vooral om op de letter van mijn bericht te reageren: je kunt niet anders helaas in negatieve zin. Absoluut gebrek aan zelfreflectie. Iedereen weet dat nu ook.
    Mignon

  29. @Kepo

    Ja ik weet hoe het 20 jaar geden was en nu.
    Maar 20 jaar gleden hadden de mensen nog respect voor elkaar en kon je als Politie , Brandweer,Ambulance en Stadswacht gewoon je werk doen.
    Nu wordt je voor rotte vis uitgescholden als men zijn werk doet tbv de gemeenschap.

  30. helaas kan ik geen respect voor jou op brengen in je reactie alleen maar bla bla en geneuzel wat op nergens slaat , maar als jij je daar door prettig voelt ga lekker door ik heb daar geen probleem mee. je haalt alleen jezelf maar naar beneden door je nog steeds te verschuilen achter een kort naampje maar ook dat mag van mij ieder mens is daar vrij in. ja toch , en als je zo flink bent waar haal je dan je informatie vandaan of durf je dat niet te zeggen ,en wat doe jij om de wereld te verbeteren ik ben daar wel nieuwsgierig naar . en met mijn ego is niks mis mee ,dus maak je daar geen zorgen om .vriendelijke groet ruud

  31. @Mignon : U denkt kennelijk alles van mij te weten maar volgens mij bent u een halve gare . Ik heb o.a. ruim 25 jaar in de bouw gewerkt . En verteld u mij eens op welke partij u gaat stemmen die MIJ weer aan het werk gaat zetten ? :-S Ik ben kennelijk NIET zo goed op de hoogte van alle verkiezingsprogramma’s , maar ik zou bij God niet weten WELKE partij in zijn verkiezingsprogramma heeft staan dat ze 62 jarige W.A.O.ers weer aan het werk gaan zetten . De partij van de steuntrekkers de P.v.d.A. kan dat niet zijn , is het wel ? :-D De N.S.D.A.P. bestaat al niet meer sinds 1945 en de Zanu-P.F. doet alleen mee in Zimbabwe dus DIE kunnen het OOK niet zijn ! :-) Misschien ZELF een partij opgericht ? :-D

  32. @Kepo : Je kan inderdaad best lachen met mij Kepo . Tenminste als je van Monty Python humor houdt . En als Stadwacht zou ik het ook uitstekend doen . Alleen is de tijd daar nog niet rijp voor . Laten we eerst maar eens wachten op de gekozen burgermeester EN , NET als in Amerika de gekozen Sheriff . Als het helemaal de spuigaten uit gaat lopen op straat wil ik de openbare orde wel even handhaven en reorganiseren . Dat doen we dan weer net als in de jaren 50 met de M.P. Ik weet zeker dat de Mariniers mij GRAAG zullen helpen om alle rotzooi in recordtijd van de straat te vegen . In de jaren dat ik op de Rijkswerf , het K.I.M. en de Niuwe haven zat kon ik het altijd uitstekend met de Mariniers vinden : Wij spraken elkaars taal . (H)

  33. @ kees, bedankt en precies zoals ik dacht, een hoop cijfergegoochel als rookgordijn, om te verhullen dat de z.g. ” kleine man ” gepiepeld wordt, de collectieve sector zal worden uitgekleed en het zal alleen aantrekkelijk worden voor de rijkere groepen en de werkgevers,

    “worden maatregelen voorgesteld die mensen aanmoedigen i.p.v. ontmoedigen om een nieuwe baan te zoeken en wordt zorg betaalbaar gehouden”.

    wat zijn dit voor maatregelen?
    werkeloze jan uit den helder, verplichten in venlo een baan aan te nemen, het liefst op uitzendbasis, daar bij zijn gezin in den helder achterlaten en zo een heel gezin in sociale ellende storten?
    basiszorg uitkleden en zodoende de aanvullende zorg duurder te kunnen maken, wellicht een eigen risico van 500 euro?

    dit wordt al jaren tweedeling van de maatschappij genoemd

    leuke tegenbegroting, maar laat maar zitten, je reinste volksverlakkerij en dat noemt zich dan ook nog een volkspartij, foei!

  34. Heb ik het verkeerde document online gezet ofzo? Of blijf je hangen in oude stigma’s? ;-)

    Goed weekend jan. ( en anderen)

  35. haha, hij is fijn kees, hetzelfde voor jou (B)

  36. Jaja
    De verkiezingsstrijd is begonnen. We naderen in rappe schreden 3 maart.

  37. @Kees Visser 28 januari 2010 at 13:39
    900.000 euro was vrienden dienstje? ik wil ook wel bedragje maar er hoeven bij mij maar 3 nullen in te zitten hoor.

  38. *off topic*

    @ esther – Beste Esther, ik ben prima in staat om zonder last of ruggespraak beslissingen te nemen in het algemeen belang van de stad. Je probeert mij kwaadwillig een feit ten laste te leggen en ik begrijp je intentie niet. Je bent vooringenomen als je aan mijn integriteit als raadslid twijfelt zonder mij te kennen. Kijk de beelden nog even terug van de vergadering op 6 april 2009 (punt 9, 10 en 11), en zie hoe ik samen met D66, CU en Prins voor behoorlijk bestuur dezelfde wensen en bedenkingen heb geuit.

    Als je het inhoudelijk wilt hebben over de door de raad in meerderheid goedgekeurde garantstelling (want ik neem aan dat je daar op doelt) dan wil ik daar graag met je over praten. Je kan me altijd bellen of mailen, maar ik neem aan dat je al een andere volksvertegenwoordiger hebt… ;-)

Reageer op dit bericht!

:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname
  • Geef uw eigen (geldig) e-mailadres op
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Spam en reclame is niet toegestaan
  • Onnodig op de man spelen, noemen van namen/adressen et cetera, is niet toegestaan.
  • Schelden, vloeken, iemand opzettelijk beledigen, laster, smaad, racistische opmerkingen zijn niet toegestaan. Deze reacties zullen worden verwijderd. In uitzonderlijke gevallen kan besloten worden tot het doen van aangifte. Mocht justitie informatie vragen over de afzender van een reactie, dan zal Den Helder Actueel deze informatie verstrekken.

Reacties die niet voldoen aan bovenstaande richtlijnen, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

 

U reageerde:

En nu maar hopen op A: mooi weer en B: dat dez...
Knuppel,ik zou best wel wat gezegt hebben,beetje vergeetachtig maar wel zek...
super ga ook even lekker kijken , wat eten en een biertje drinken, ik hoop ...
Wie geeft de politie een bekeuring ? Wie controleerd in deze "rechtstaat" d...
ik ben in 1972 begonnen in zwembad te zwemmen en ben nu al jaren een zwem v...
de parkeercontroleur probeerd er nog geld uit te slepen ook (de rat)...
Triest dat er zo over Indische mensen wordt geschreven..ikzelf ben Nederlan...
Ik weet niet beter dat de gewone verkeersregelementen van kracht zijn voor ...
Politie rijdt idd reghelmatig met de auto door het Park, ik weet ook dat ho...
Nog even terug komend op het Timorpark. Het valt mij al maanden op dat alle...

Uit het fotoalbum

sneeuwpret-3-1-2010-27 afbeelding-048 sneeuwpret-3-1-2010-18 Koninginnedag2010-33 p1030021 afbeelding-433

© 2010 Den Helder Actueel. Nieuwstip? Mail ons! -