Den Helder – Het einde van het jaar is in zicht en voor velen is dat een tijd om even terug te blikken op het jaar dat voorbij is. Ook een kleine vooruitblik naar wat ons te wachten staat in 2009 is bijna traditie als de jaarwisseling aanstaande is.
Het videoteam, John Zandbergen achter de camera en Nico Laagland Winder met de microfoon, besloot op de dag voor kerst een aantal Helderse ondernemers te bezoeken met de vroeg hoe hun 2008 is geweest en vooral, wat ze hopen en wensen voor zichzelf en Den Helder in 2009. Dat de meeste ondernemers hopen dat er door de gemeente verder wordt gewerkt aan het verbeteren van het ondernemersklimaat, zal voor niemand als verrassing komen.
Vandaag, 27 december 2008, deel 2 van de groeten.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com