Den Helder – Onbekenden zijn zondagochtend rond 01.00 uur met een personenauto tegen een muurtje van het parkeerdek aan de Sluisdijkstraat gereden. Volgens getuigen renden de bestuurder en zijn bijrijder na het ongeval weg, in de richting van de Beatrixstraat. De auto bleek gestolen te zijn, zo meldt de politie. Het dashboard was weggebroken en er zat geen sleutel in het contact.
Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie in Den Helder, via telefoonnummer 0900-8844 (lokaal tarief).
Te koud om buiten te blijven
Een 19-jarige man uit Den Haag werd zaterdagochtend rond 04.30 uur aangehouden op het Havenplein. De man had zichzelf toegang verschaft tot het cafetaria bij de veerboten, door een ruit in te slaan. Via een beveiligingsbedrijf werd melding gedaan van vernieling van het raam.
Binnen bleek de 19-jarige Hagenaar te zitten. Hij bleek te overnachten in een nabijgelegen hotel, maar had zichzelf buitengesloten. Aangezien hij het te koud vond om buiten de blijven, had hij bij het cafetaria een ruit ingeslagen en was naar binnen gegaan. Hij werd aangehouden en overgebracht naar het politiebureau, waar hij de verdere nacht verbleef.
Geplaatst: zondag 28 februari, 14:30 uur - Laatste wijziging: zondag 28 februari om 14:55 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com
cas
28 februari 2010 at 18:16
Goed gedaan Deko