Den Helder – Kopgroep Bibliotheken start deze week met de nieuwe voorzieningen in De Schooten. Die gelden als noodzakelijke vervanging van de bibliotheek aan de Walviswaardersweg, die sinds 1 januari is gesloten.
De sluiting is het gevolg van bezuinigingen op het bibliotheekbudget. Daardoor is het niet meer mogelijk om in iedere woonwijk een volledige bibliotheek open te houden. Om de inwoners van de Schooten toch van dienst te kunnen blijven zijn, is voor de jeugd een klaslokaal in basisschool Schoter Duijn ingericht en voor de senioren een servicepunt in het dienstencentrum.
Donderdagmiddag 2 februari is de jeugdbibliotheek in Schoter Duijn voor de eerste keer open. KopGroep Bibliotheken wil hier een feestelijk tintje aan geven en heeft Clown Sammy uitgenodigd om met de kinderen ballondieren te maken. De uitlening voor het publiek is iedere donderdagmiddag van 15.00 uur tot 16.30 uur en wordt gedaan door vrijwilligers. De klassen van de drie basisscholen komen onder schooltijd en regelen hun eigen uitlening.
Het servicepunt opent vrijdagmiddag 3 februari voor de eerste keer haar deuren. Het publiek is welkom op dinsdag- en vrijdagmiddag van 14.00 uur tot 16.30 uur. Ook hier wordt de uitlening door vrijwilligers gedaan.
Lees ook: Schooten krijgt jeugdbibliotheek en servicepunt.
Geplaatst: maandag 30 januari, 12:38 uur - Laatste wijziging: maandag 30 januari om 12:38 uur.
Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:
Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.
Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com