Home » Nieuws » Stadsnieuws » Kinderen genieten van schoolontbijt

Kinderen genieten van schoolontbijt

Den Helder – De leerlingen van de Eben Haëzer school hebben donderdagochtend uitgebreid genoten van Het Nationaal Schoolontbijt. De 220 leerlingen en 20 leerkrachten deden zich te goed aan de lekkere verse broodjes, divers beleg, het drinken en groenten en fruit.

Om het ontbijt beter te laten smaken werden er vooraf allerlei leuke verhalen verteld die te maken hadden met eten en drinken. Dit om alvast de nodige trek op te wekken. Veel kinderen ontbijten tegenwoordig niet meer, omdat een of beide ouders vroeg de deur uit moeten voor werk. Geen tijd voor ontbijt, maar snel een koek of iets anders. Daarom was het donderdag op school weer ‘ouderwets’ tijd voor een witte bol, een bruine bol, een krentenbol of een gewone snee bruin brood.

De Eben Haëzer school deed voor de derde keer mee aan Het Nationaal Schoolontbijt. “Omdat goed ontbijten belangrijk is voor de leerlingen”, aldus Richard Quant. Het Nationaal Schoolontbijt wil het belang en het plezier van een goed ontbijt onder de aandacht brengen van leerlingen, hun ouders en leerkrachten. Een goed ontbijt draagt bij aan de leerprestaties. Kinderen die goed ontbijten behouden hun concentratie en nemen lesstof beter op.

Tijdens Het Nationaal Schoolontbijt van 28 t/m 31 oktober eten ruim een half miljoen kinderen gezamenlijk een ontbijt op 2.200 scholen in het hele land. Via speciaal ontwikkeld lesmateriaal leren zij ook meer over het belang van een goed ontbijt als start van de dag. Het Nationaal Schoolontbijt wordt georganiseerd door het Voorlichtingsbureau Brood. Een groot aantal partners leverde de producten voor een volledig ontbijt, waarbij “Bakker Bart” zorgde voor vers brood en broodjes op de Eben Haëzer school.

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Redactie DHA

Onder 'Redactie DHA' staan berichten mbt DHA zelf of op basis van een persbericht of anderzijds ingezonden informatie.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com