Home » Nieuws » DOK fietst naar Texel / Fiets & Geniet

DOK fietst naar Texel / Fiets & Geniet

Den Helder – Wie graag op de pedalen stapt, kan de komende week weer aansluiten bij de toerafdeling van de Helderse Wielervereniging DOK. Op dinsdag 3 augustus staat een rit speciaal voor senioren op de agenda en zondag 8 augustus kan iedereen meerijden in de Texeltocht.

Voor 55-plussers organiseert DOK dinsdag ‘Fiets & Geniet’. De start is om negen uur op het wielercomplex aan de Guldemondweg in De Schooten en de rit gaat over een afstand van ongeveer dertig kilometer. De snelheid wordt aangepast aan die van de langzaamste deelnemer. Fietsen met elektronische ondersteuning zijn toegestaan. De kosten voor deelname bedragen twee euro en onderweg wordt even gestopt voor koffie. Meer info over deze tocht is verkrijgbaar bij Anne de Poel, tel. 0223-642811 of per e-mail via aw.de.poel@quicknet.nl.

Texeltocht
Op zondag 8 augustus is er weer de Texeltocht. De deelnemers fietsen in een groep achter voorrijders, ervaren toerfietsers, die vooraf de route hebben verkend. De tocht is 90 kilometer lang en de start is om 08.00 uur op DOK. Ongeveer halverwege is er koffiepauze. Het tempo ligt tussen 25 en 28 kilometer per uur.

De route voert onder andere over prachtige fietspaadjes op Texel. DOK steekt met de boot van 8.30 uur over naar het waddeneiland. Terugkomst op Guldemond verwacht tussen 12.30 en 13.30 uur. DOK beveelt een fietshelm aan. Informatie bij de start en bij de wegkapitein: Loek Tigchelaar op telefoonnummer: 0223-534275. Zie ook de website van DOK: www.hrtcdok.nl

Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Tip dit artikel! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Plaats dit bericht op Twitter Geef dit als tip aan je Hyves-vrienden Voeg toe aan je Facebook-profiel Deel met je LinkedIn-contacten Print deze pagina of genereer een PDF-bestand Print deze pagina of genereer een PDF-bestand

Geschreven door: Redactie DHA

Onder 'Redactie DHA' staan berichten mbt DHA zelf of op basis van een persbericht of anderzijds ingezonden informatie.

Website - Twitter - Facebook - Meer artikelen - E-mail


:-[ (B) (^) (P) (@) (O) (D) :-S ;-( (C) (&) :-$ (E) (~) (K) (I) (L) (8) :-O (T) (G) (F) :-( (H) :-) (*) :-D (N) (Y) :-P (U) (W) ;-)

Lees onderstaande alvorens te reageren!

Gelieve rekening te houden met de volgende richtlijnen:

  • Gebruik aub uw eigen naam of een vaste nickname en een geldig e-mailadres
  • Reageer alleen op de inhoud van het bericht
  • Spam en reclame (ook om andere sites te promoten) is niet toegestaan
  • Het knippen en (als reactie) plakken van berichten uit andere media is niet toegestaan!
  • Schelden, opzettelijk beledigen, racisme, laster, et cetera is niet toegestaan.

Lees de volledige voorwaarden voor het reageren op
http://www.denhelderactueel.nl/info/reageren/
Reacties die niet voldoen aan deze voorwaarden, kunnen worden gewist door de redactie. Personen die zich herhaaldelijk niet aan de regels houden, kunnen worden uitgesloten van de mogelijkheid tot reageren.

Een eigen afbeelding bij uw reactie? Kijk voor informatie op http://nl.gravatar.com